JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: Default
ja: デフォルト

en: Rows
ja: 行数

en: Document
ja: ドキュメント

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Text area (multiple rows)
ja: テキストエリア(複数行)

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Field types
ja: フィールドタイプ
