JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Rows
lv: Rindas

en: Document
lv: Dokuments

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)
