JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Default
nl: Standaard

en: Rows
nl: Rijen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Field types
nl: Veldtypes
