JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Default
sv: Förvald

en: Rows
sv: Rader

en: Document
sv: Dokument

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Text area (multiple rows)
sv: Textfält (flera rader)

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper
