JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Rows
az: Sıralar

en: Document
az: Sənəd

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Text area (multiple rows)
az: Mətn sahəsi (birdən çox cərgə)

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri
