JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Rows
be: Радкі

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Text area (multiple rows)
be: Тэкставая вобласць (некалькі радкоў)

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
