JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Text area (multiple rows)
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ༼ཕྲེང་མང་པོ་ཅན༽
