JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Default
cs: Výchozí

en: Rows
cs: Řádky

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Text area (multiple rows)
cs: Textová oblast (více řádků)

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Field types
cs: Typy polí
