JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Default
fi: Oletus

en: Rows
fi: Rivejä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Text area (multiple rows)
fi: Tekstialue (useita rivejä)

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Field types
fi: Kenttätyypit
