JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Rows
hy: Տողեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Text area (multiple rows)
hy: Տեքստի տարածք (բազմակի տող)
