JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Default
jv: Gawan

en: Rows
jv: Baris

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Text area (multiple rows)
jv: Kotak tèks (barisé akèh)
