JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Text area (multiple rows)
km: ផ្ទៃ​អត្ថបទ​ (ជួរ​ដេក​ច្រើន​)
