JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
