JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Default
oc: Per defaut

en: Rows
oc: Rengadas

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Text area (multiple rows)
oc: Zòna de tèxte (mantuna linha)
