JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Default
ro: Implicit

en: Rows
ro: Rânduri

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Text area (multiple rows)
ro: Zonă de text (rânduri multiple)

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
