JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Rows
ru: Строки

en: Document
ru: Документ

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Text area (multiple rows)
ru: Многострочная текстовая область

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Field types
ru: Типы полей
