JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Default
vi: Mặc định

en: Rows
vi: Số dòng

en: Document
vi: Tài liệu

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Text area (multiple rows)
vi: Hộp văn bản (nhiều dòng)
