JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Field
et: Väli

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: field
et: väli

en: Error message
et: Veateade
