JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Token
uk: Замінник

en: field
uk: поле

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: token
uk: замінник

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
