JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Field
de: Feld

en: SPARQL query
de: SPARQL-Abfrage

en: field
de: Feld

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: token
de: Token

en: Endpoint
de: Endpunkt
