JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ro: Setări generale

en: Field
ro: Câmp

en: Token
ro: Simbol

en: field
ro: câmp

en: Error message
ro: Mesaj de eroare
