JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Field
es: Campo

en: Token
es: Comodín

en: field
es: campo

en: Error message
es: Mensaje de error

en: token
es: comodín
