JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Field
ja: フィールド

en: Token
ja: トークン

en: field
ja: フィールド

en: Error message
ja: エラーメッセージ
