JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: About
da: Om

en: General options
da: Generelle indstillinger
