JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: About
eu: (r)i buruz
