JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: About
ja: アバウト
