JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: About
sv: Om
