JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: About
te: గురించి
