JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: About
cs: Popis
