JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: About
fi: Tietoja
