JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: About
fr: À propos

en: General options
fr: Options générales
