JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Yes
it: Sì

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: About
it: Informazioni
