JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: About
jv: Ngenani
