JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: About
lv: Par

en: General options
lv: Vispārējās iespējas
