JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: About
fa: درباره
