JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: About
pt: Sobre
