JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: About
ru: Информация
