JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: False
th: เท็จ

en: About
th: เกี่ยวกับ
