Jssor Slider (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: No
ar: لا

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Never
ar: أبدا

en: Both
ar: جميعهم

en: Switch
ar: تبديل

en: Transition
ar: الترجمة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Steps
ar: خطوات
