Jssor Slider (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: No
hu: Nem

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Both
hu: Mindkettő

en: Switch
hu: Váltás

en: Transition
hu: Átmenet

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slider
hu: Csúszka

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Skin
hu: Smink

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Steps
hu: Lépések
