Jssor Slider (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: General
pl: Ogólne

en: Both
pl: Oba

en: Rows
pl: Wiersze

en: Switch
pl: Przełącz

en: Transition
pl: Przejście

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Slider
pl: Suwak

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Skin
pl: Skórka

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Steps
pl: Kroki
