Jssor Slider (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Both
ro: Ambele

en: Rows
ro: Rânduri

en: Switch
ro: Comută

en: Transition
ro: Tranziție

en: Steps
ro: Pași
