Jssor Slider (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: General
th: ทั่วไป

en: Rows
th: แถว
