Jssor Slider (8.x-1.0-rc4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Never
ka: არასდროს

en: General
ka: ზოგადი

en: Both
ka: ორივე

en: Switch
ka: გადართვა
