Jssor Slider (8.x-1.0-rc4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Both
oc: Los dos

en: Rows
oc: Rengadas

en: Switch
oc: Cambiar

en: Transition
oc: Transicion

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Pause on hover
oc: Pause al survol
