Jssor Slider (8.x-1.0-rc4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Never
ta: இல்லை

en: General
ta: பொது

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
