Jssor Slider (8.x-1.0-rc4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: General
te: సాధారణ

en: Rows
te: వరుసలు
