Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Rows
bo: ཕྲེང
