Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Basic
bs: Obični

en: Rows
bs: Redova
