Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: General
da: Generelt

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Both
da: Begge

en: Rows
da: Rækker

en: Switch
da: Skift

en: Transition
da: Overgang

en: Steps
da: Trin

en: Image field
da: Billedfelt
